Schepen register

Register van door RHC gecertificeerde schepen

Zeevaart

bijgewerkt tot 28-3-2019

incl. gegevens van schepen waarvan het certificaat maximaal  180 dagen verlopen is.

Cert scheepsnaam
type
euronummer
roepnaam
naw gegevens eigenaar vaargebied
klasse
max. opvarenden
max. passagiers
lengte
breedte
holte
tonnage
verlopen
certificaat
geldig van
tot
9029-Z ABEL TASMAN

2 mast schoener

PCVM

Palaver V.O.F. III (NSI 18)

Z 1.2.3.4. No ice class

37

32

27,61 m 6,50 m

2,72 m

137 GT

 

31-01-2019

31-01-2020

8321-Z ALBERT JOHANNES

3 mast schoener

2717063

PCKB

S. Schwarze II ( NSI 16)

Z 1.2.3.4. No ice class

32

26

32,65 m 5,60 m

1,99 m

120 GT

 

01-05-2018

01-05-2019

9404-Z ANNE-MARGARETHA

2 mast kotter

PEAR

V.O.F. Anne-Margaretha Chart IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

15

12

18,91 m 5,64 m

2,72 m

52

 

15-08-2018

15-08-2019

9356-Z ANTIGUA

barkentijn

2606020

PCRA

Tallship Artemis B.V. IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

45

36

38,93 m 7,13 m

3,80 m

265

verlopen

01-03-2018

01-03-2019

9323-Z APHRODITE

brik

2605944

PCSR

Molecaten Park de Verwachtin III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. + No ice class

20

18

21,55 m 6,40 m

2,89 m

94

 

12-06-2018

12-06-2019

9930-Z ARTEMIS

3 mast bark

PFCB

Tallship Artemis B.V. IV (NSI 1)

Z4 rigging only

40

36

39,80 m 7,01 m

4,21 m

321

 

29-03-2018

29-03-2019

9711-Z ATLANTIS

barkentijn

2609603

PCDT

Tallship Artemis B.V. IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

42

36

39,76 m 7,45 m

4,57 m

380

 

20-05-2018

20-05-2019

2005-Z AVATAR

2 mast schoener

PCAV

Chartermaatsch. Hanzens IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

18 (dag/day-trip 41)

12 (dag/day-trip 36)

23,14 m 6,23 m

3,44 m

92

 

20-03-2019

20-03-2020

9122-Z BANJAARD

2 masttopzeilschoener

2605819 PCXV

M.A. Bot III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

28

26

26,68 m 5,80 m

2,30 m

100 GT

verlopen

01-02-2018

01-02-2019

8614-Z CATHERINA

2 mast schoener

2605500 PIHH

V.O.F. Europe Sailing III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

23

25,53 m 6,24 m

3,76 m

97

 

01-04-2018

01-04-2019

8319-Z DE ALBERTHA

1 mast tjalk

2509244

PCOK

D. Kroes I (NSI 15)

Z 1.2.3.4. No ice class

28

24

24,37 m 5,10 m

2,10 m

82

 

16-05-2018

16-05-2019

0709-Z HYDROGRAAF

salonboot 2508825

PC 2201

Hydrograaf B.V. NSI 17 limited up to 5m significant Z 1.2.

6 (dag/day-trip 15)

0 (dag/day-trip 12)

38,06 m 6,68 m

2,94 m

209

verlopen

01-03-2018

01-03-2019

9253-Z IDE MIN schoener 2605809

PC 8366

V.O.F. de Nijs & de Jong Chart III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

32

26

25,76 m 6,50 m

3,00 m

103

 

31-12-2018

31-12-2019

8208-Z IRIS

2 mast logger

2315150

PEGO

Zeillogger IRIS VOF III (NSI 18)

Z 1.2.3.4. No ice class

16

12

25,15 m 6,66 m

3,02 m

92

 

05-11-2018

05-11-2019

9636-Z J.R.TOLKIEN

2 masttopzeilschoener

2509561

PFRB

Van der Rest Sail Charter IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

40

34

24,10 m 7,75 m

3,56 m

139 GT

 

01-05-2018

01-05-2019

8527-Z JAN HUYGEN

2 mast koftjalk

2605412

PDYM

Rederij van Linschoten III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

23

25,90 m 5,58 m

2,30 m

98

 

01-04-2018

01-04-2019

8729-Z JANTJE

2 mast schoener

2508942

PFBP

Sailing Jantje B.V. III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

16

12

16,32 m 5,86 m

2,52 m

45

verlopen

01-01-2018

01-01-2019

9058-Z LOTH LORIEN

3 mast schoener

2509127

PFPF

Van der Rest Sail Charter III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

46

36

32,83 m 7,20 m

3,22 m

162

 

01-05-2018

01-05-2019

8316-Z LUCIANA

2 mast logger

2717919 PFQK

V.O.F. Europe Sailing III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

23

25,06 m 6,54 m

3,10 m

111 GT

 

10-04-2018

10-04-2019

8307-Z LUTGERDINA

2 mast klipper

2617733 PFQD

Sailwise I (NSI 15)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

22

31,49 m 5,80 m

2,26 m

111

 

24-05-2018

24-05-2019

10030-N M.P.R. SOUNDER Non Conventie

PIMX

Marine Projects Rotterdam B.V NSI 6

Z 1.2.3.

8

6

18,58 m 5,58 m

1,79 m

53

 

31-03-2018

31-03-2019

9544-Z MARE FRISIUM

3 mast topzeilschoener

2605907

PCBM

Nord Event Shipping B.V. III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

40

36

34,63 m 6,66 m

2,96 m

210 GT

 

05-04-2019

05-04-2020

9218-Z MEANDER

kotter

2605806 PD7305

H.L. van der Molen III (NSI 18)

Z 1.2.3.4. No ice class

15

12

22,52 m 6,20 m

3,18 m

104 GT

verlopen

22-03-2018

22-03-2019

0601-Z MORGENSTER

brik

PHMY

Morgenster V.O.F IV (NSI 1)

Z4 rigging only

0

0

33,33 m 6,57 m

3,23 m

159

 

15-03-2019

15-03-2020

8538-Z NAJADE

1 mast klipper

2717043

PGCW

Hans Vlasbloem I (NSI 15)

Z 1.2.3.4. No ice class

20

16

21,30 m 5,40 m

1,93 m

64

 

01-05-2018

01-05-2019

10023-N NAVICULA

Non Conventie

PGCT

NWO-I NSI 6

Z 1.2.3.

12

10

23,87 m 7,00 m

2,40 m

129

 

29-11-2018

29-11-2019

9207-Z NOORDERLICHT

2 mast schoener

2605713

PGJG

Ocean Going Ship B.V. IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

20

30,58 m 6,50 m

4,00 m

140 GT

 

08-12-2018

08-12-2019

10195-Z NSI TENDER

Crewtender

PBSD

Nautical Service Marine B.V. NSI 4

Z 1.2.3.

0 (dag/day-trip 10)

0 (dag/day-trip 8)

12,10 m 3,73 m

1,41 m

14

 

15-07-2018

15-07-2019

8622-Z OBAN

2 mast logger

2008435

PDWJ

V.O.F. De Verandering III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

27 (dag/day-trip 40)

23 (dag/day-trip 36)

26,34 m 6,54 m

2,90 m

107

 

01-01-2019

01-01-2020

10022-N OCEAAN

sleepboot

PGLN

Sleepdienst Scheveningen B.V NSI 6

Z 1.2.3.

0 (dag/day-trip 6)

0

16,36 m 5,80 m

2,52 m

48

 

31-05-2018

31-05-2019

0736-Z OCTOPUS

motorboot PF 3787

J. Hoondert & Zn B.V. NSI 6

Klein vaartuig

0 (dag/day-trip 6)

0 (dag/day-trip 4)

11,99 m 5,70 m

1,44 m

26

verlopen

21-01-2018

21-01-2019

9004-Z OOSTERSCHELDE

3 mast topzeilschoener

2717774 PGNP

B.V. Reederij Oosterschelde IV (NSI 1)

Z4 rigging only

36 (dag/day-trip 40)

24 (dag/day-trip 36)

34,49 m 7,50 m

3,40 m

226 GT

 

31-12-2018

31-12-2019

8945-Z PEGASUS

2 mast klipper

2718018

PGRS

J. Holzhausen I (NSI 15)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

18 (dag/day-trip 23)

28,66 m 5,68 m

2,01 m

93

verlopen

01-03-2018

01-03-2019

9009-Z REGINA MARIS

3 mast schoener

2605788 PGZM

V.O.F. Duba Charters IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

50

36

30,90 m 6,90 m

3,00 m

153

 

01-04-2018

01-04-2019

10019-N REIGER

Tender boot

PGZI

Loodswezen Materieel B.V. NSI 4

Z 1.2.3.

0 (dag/day-trip 15)

0 (dag/day-trip 12)

21,36 m 5,19 m

2,80 m

61

 

30-11-2018

30-11-2019

15002-Z RUNNER

Tender boot

PCHN

Sleep en bergingsbedrijf Veltm Vaargebied onbeperkt

Klein vaartuig

0 (dag/day-trip 15)

0 (dag/day-trip 12)

11,97 m 4,27 m

1,28 m

20

 

01-12-2018

01-12-2019

9248-Z SAFIER

klipperjacht

2605977

PCCF

V.O.F. Swiss Sailing IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. + No ice class

15

12

17,19 m 5,70 m

3,75 m

56

 

15-01-2019

15-01-2020

9220-Z SIR ROBERT BADEN POWEL

2 masttopzeilschoener

2605857

PBMP

K. Borner IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

21

25,76 m 6,50 m

3,00 m

111 GT

 

01-04-2018

01-04-2019

17003-Z SKUA

Tender boot

n.v.t.

PCNW

Thyphoon B.V. A1, A2

Klein vaartuig

0 (dag/day-trip 12)

0 (dag/day-trip 10)

11,98 m 4,37 m

1,34 m

25

 

04-09-2018

04-09-2019

8539-Z STELLA MARIS

1 mast klipper

2509306

PHSR

A. Lemmers II ( NSI 16)

Z 1.2.3.4. No ice class

20

18

23,28 m 4,55 m

2,10 m

53

 

09-04-2018

09-04-2019

9244-Z STORTEMELK

schoener 2605836 PHTK

Stortemelk Sail travel III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

26

22

25,03 m 6,56 m

3,46 m

109 GT

 

01-05-2018

01-05-2019

9104-Z SWAENSBORGH

3 mast topzeilschoener

2509165 PHVY

V.O.F. Swaensborgh III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

41

36

37,15 m 5,80 m

2,56 m

165 GT

verlopen

31-01-2018

31-01-2019

10033-N SWALINGE

Non Conventie

PBZG

RWS ZD Rijksrederij NSI 7

Z 1.2.3.

0 (dag/day-trip 6)

0

14,50 m 4,80 m

2,31 m

37

 

31-03-2018

31-03-2019

8930-Z TECLA

logger 02717407

PHXI

Tecla Sailing IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

23

24,74 m 6,55 m

3,10 m

92

 

02-04-2018

02-04-2019

12053-Z TENDER III

Rigid Inflateble

PE 7494

Offshore Marine Service B.V. NSI 8

Klein vaartuig

12

10

7,52 m

2,71 m

,41 m

5

 

29-05-2018

29-05-2019

9805-Z TWISTER

2 mast schoener

2606424

PCAB

Tallship Twister B.V. IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. No ice class

25

20

23,65 m 6,20 m

3,00 m

88

 

01-06-2018

01-06-2019

12131-Z VIGILANT

Tender boot

PCTY

Veltman Marine Service B.V. NSI 4

Klein vaartuig

0 (dag/day-trip 15)

0 (dag/day-trip 12)

11,32 m 4,16 m

1,10 m

19

 

01-12-2018

01-12-2019

13036-Z VRIJHEID III

Tender boot

PCAG

Ubels Offshore Vaargebied onbeperkt

Klein vaartuig

14

12

11,32 m 4,16 m

1,10 m

19

 

08-12-2018

08-12-2019

10020-N WULP

Tender boot

PISD

Loodswezen Materieel B.V. NSI 4

Z 1.2.3.

0 (dag/day-trip 15)

0 (dag/day-trip 12)

21,30 m 5,19 m

2,80 m

61

verlopen

01-02-2018

01-02-2019

0731-Z WYLDE SWAN

2 masttopzeilschoener

PIWS

C.V. Swan fan Makkum IV (NSI 1)

Z 4 rigging only

50 (dag/day-trip 150)

35 (dag/day-trip 135)

40,99 m 7,35 m

3,20 m

269

 

01-06-2018

01-06-2019

10016-N ZEEMEEUW

Non Conventie

PIWX

Diablo B.V. NSI 4

Z 1.2.3.

0 (dag/day-trip 15)

0 (dag/day-trip 12)

21,36 m 5,19 m

2,83 m

61

 

31-10-2018

31-10-2019

9537-Z ZEPHYR

schoener 2606247 PIXB

V.O.F. ZEPHYR CHARTERS III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

34 (dag/day-trip 40)

30 (dag/day-trip 36)

25,30 m 5,85 m

2,40 m

92 GT

 

01-05-2018

01-05-2019

0215-Z Zr. Ms. URANIA ketch

PAFG

PR De Staat (Defensie) IV (NSI 1)

Z 1.2.3.4. + No ice class

17 (dag/day-trip 20)

12

19,76 m 6,00 m

3,26 m

53

 

02-02-2019

02-02-2020

8201-Z ZUIDERZEE

2 mast schoener

02508641 PIYX

Stormvogel B.V. III beperkt (NSI 17)

Z 1.2.3.4. No ice class

42

36

27,56 m 6,70 m

2,92 m

131 GT

verlopen

10-03-2018

10-03-2019